Z provozních důvodů budou všechny naše provozovny ve dnech 1.7.–7.7.2024 uzavřeny

Řidičský průkaz

Přívěs (skupiny CE)

Teorie v učebně i online

Teoretická výuka probíhá podle individuálního studijního plánu v našich pobočkách a online, formou přednášek, instruktážních videí a testů. Teorie nad limit daný zákonem je pro vás hodinově neomezena a zdarma. Výuka teorie probíhá na kterékoliv naší učebně.

Co budete moci řídit?

Motorová vozidla s výjimkou traktorů, jejichž největší povolená hmotnost převyšuje 3 500 kg s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti převyšující 750 kg.

Řidičák CE od 18 let??

Řidičské oprávnění pro skupinu C lze udělit rovněž osobě, která dosáhla věku 18 let, přičemž obecní úřad obce s rozšířenou působností omezí řidičské oprávnění do dosažení věku 21 let pouze k řízení vozidel:

a) Ministerstva vnitra používaných policií

b) Vězeňské služby České republiky

c) Ozbrojených sil České republiky

d) Obecní policie

e) Hasičského záchranného sboru České republiky a jednotek požární ochrany

f) Celních orgánů

g) Při zkušební jízdě v souvislosti s jejich opravou nebo údržbou

Řidičské oprávnění pro skupiny C lze udělit rovněž osobě, která dosáhla věku 18 let. Toto řidičské oprávnění opravňuje do dosažení věku 21 let jeho držitele k řízení:

a) v rámci vstupního školení podle zvláštního právního předpisu

b) pokud je držitelem průkazu profesní způsobilosti řidiče a podrobil se vstupnímu školení podle zvláštního právního předpisu v rozšířeném rozsahu

Pobočky

Po Praze máme 4 pobočky, prohlédněte si je.

Nástupní místa

Střídání žáků při praktické jízdě je na místech daných autoškolou. Individuálně je možné domluvit na jiném místě střídání.

Podmínky pro získání řidičského průkazu

  • věk 21 let
  • platná lékařská prohlídka
  • úspěšně zvládnutý výcvik pro danou skupinu
  • úspěšná závěrečná zkouška v autoškole
  • žadatel je držitelem řidičského oprávnění skupiny B
  • obvyklé bydliště na území České republiky nebo studium v ČR alespoň 6 měsíců
  • nesmí mít zákaz řízení motorových vozidel nebo nesmí mít 12 bodů
  • nesmí mít řidičský průkaz z jiného členského státu EU

Jízdy v nových vozech po Praze a okolí

Vaše jízdy budou probíhat v Praze a jejím okolí od pondělí do neděle v době od 8:00 – 20:00 hod. Výcvik probíhá v nových klimatizovaných vozidlech. Pro vaši bezpečnost jsou velice dobře viditelná i z dálky.

Plánování jízdních hodin probíhá on-line z pohodlí vašeho domova, nebo na učebně.

Ke stažení

Ceny kurzů

Skupina
Popis
Cena
Přihláška
Dárek
C
Nákladní automobil od 21 let
25 500,- Kč  
Přihláška
jako dárek
CE
Přívěs za nákladní automobil
14 500,- Kč  
Přihláška
jako dárek

Platba

Možnost platby ve dvou splátkách bez navýšení.

Minimální záloha 10 000,- Kč, druhá platba maximálně do 30 dnů od první splátky. Cena je konečná, zahrnuje kompletní výuku a výcvik včetně první závěrečné zkoušky a nezahrnuje správní poplatek magistrátu.

Klidní a zkušení instruktoři

Důkladně vás naučí všemu potřebnému pro řízení vozidla v provozu na pozemních komunikacích a dovedou až k závěrečné zkoušce. Výběr učitele dle vašeho přání. Střídání žáků při praktické jízdě je na místech daných autoškolou.Individuálně je možné domluvit se na jiném místě.

Závěrečná zkouška

První zkouška je v ceně výcviku (bez správního poplatku, který si žák hradí sám).

Proč zvolit naši autoškolu?

W

Opravdu individuální přístup

Testy, jízdy, řidičák, na shledanou! – tak vypadá scénář většiny autoškol. My na to jdeme jinak. S každým budoucím řidičem probíráme všechny kroky v tempu, které vám přizpůsobíme a nepřecházíme k další části výuky, dokud si klient i my nejsme jisti, že dané dovednosti a potřebné znalosti má dobře zažity. Tento individuální přístup nabízíme každému a těší nás, že tato metoda má u našich zákazníků velmi dobrou zpětnou vazbu.

W

Nejmodernější 3D trenažéry

Všichni naši žáci absolvují před vlastními jízdami v opravdovém automobilu ničím neomezené testovací jízdy na 3D trenažérech. Do reálného provozu se tak dostanete již se zkušenostmi, které se v podstatě rovnají praktickým dovednostem, protože současná 3D technologie umožnuje simulaci běžných i náročnějších dopravních situací a teprve když si vy a váš instruktor jste jisti, že jste je na trenažérech zvládli, vyrážíte na opravdové jízdy do provozu.

W

Naše ceny přebíjí konkurenci

Rovněž naše cenová politika se snaží přizpůsobit možnostem našich klientů – ceny se snažíme držet na přijatelné úrovni a dostupné pro každého. Kromě jednorázového zaplacení kurzu nabízíme rovněž možnost zakoupení kurzu na splátky.

W

Moderní autoškola s tradicí

To, že působíme na trhu již 25 let, je dáno z velké části tím, že neustále věnujeme pozornost a investice moderním výukovým metodám. Používáme učebny vybavené současnou technikou, která umožní promítání instruktážních filmů a prezentací. Vaše hodiny školení i jízd si můžete rezervovat v našem on-line rezervačním systému a testy lze zkoušet na těchto webových stránkách.

W

Nová auta s klimatizací

Být moderní autoškolou znamená i pravidelnou obnovu autoparku – můžeme vám garantovat, že jízdy nebudete absolvovat ve voze starším pěti let . Výcviková vozidla jsou pro parné dny letních měsíců vybaveny klimatizací. Dbáme i na vizuální tvář – naše vozidla nemůžete přehlédnout – všechny jsou vyvedeny v nezaměnitelných barvách!

W

Bonus 400 Kč pro vás

Na část kurzu si dokonce můžete vydělat sami! Nově je tu možnost si rozpočet ještě vylepšit tím, že s sebou přivedete nějakého dalšího zájemce a ten, pokud si u nás některý z kurzů zakoupí, získá pro vás bonus 400 Kč! Přiveďte celou třídu min. 16ti spolužáků a získejte řidičak zdarma!

Podejte si přihlášku

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na čísle 775 775 275, na e-mail info@wyrwolova.cz

Nebo nám zašlete dotaz pomocí kontaktního formuláře.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Nástupní místa