Z provozních důvodů budou všechny naše provozovny ve dnech 1.7.–7.7.2024 uzavřeny

Přihláška

Přihláška do autoškoly Wyrwolová

podejte si přihlášku online, je to snadné!

1) Vyplňte následující dotazník (v dalším kroku budete přesměrování na stránky www.moje-autoskola.cz).

2) Po jeho vyplnění vám dorazí emailem Přihláška do autoškoly a předvyplněný Zdravotní dotazník – ten si prosím vytiskněte, a nechte si jej potvrdit u svého praktického lékaře. Pokud nemáte možnost dokumenty si vytisknout, vytiskneme vám je rádi na našich pobočkách.

3) Dostavte se na kteroukoliv naši pobočku, tam vám pomůžeme se zbytkem.

Nebo

Neradi vyplňujete online formuláře? Můžete zvolit tento postup (pokud nemáte možnost dokumenty si vytisknout, vyzvedněte si je na našich pobočkách):

1) Stáhněte a vyplňte si přihlášku do autoškoly.

2) Stáhněte si zdravotní dotazník  a nechte si jej potvrdit u svého praktického lékaře.

3) S oběma dokumenty se dostavte na kteroukoli naši pobočku.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Proč zvolit naši autoškolu?

W

Opravdu individuální přístup

Testy, jízdy, řidičák, na shledanou! – tak vypadá scénář většiny autoškol. My na to jdeme jinak. S každým budoucím řidičem probíráme všechny kroky v tempu, které vám přizpůsobíme a nepřecházíme k další části výuky, dokud si klient i my nejsme jisti, že dané dovednosti a potřebné znalosti má dobře zažity. Tento individuální přístup nabízíme každému a těší nás, že tato metoda má u našich zákazníků velmi dobrou zpětnou vazbu.

W

Nejmodernější 3D trenažéry

Všichni naši žáci absolvují před vlastními jízdami v opravdovém automobilu ničím neomezené testovací jízdy na 3D trenažérech. Do reálného provozu se tak dostanete již se zkušenostmi, které se v podstatě rovnají praktickým dovednostem, protože současná 3D technologie umožnuje simulaci běžných i náročnějších dopravních situací a teprve když si vy a váš instruktor jste jisti, že jste je na trenažérech zvládli, vyrážíte na opravdové jízdy do provozu.

W

Naše ceny přebíjí konkurenci

Rovněž naše cenová politika se snaží přizpůsobit možnostem našich klientů – ceny se snažíme držet na přijatelné úrovni a dostupné pro každého. Kromě jednorázového zaplacení kurzu nabízíme rovněž možnost zakoupení kurzu na splátky.

W

Moderní autoškola s tradicí

To, že působíme na trhu již 25 let, je dáno z velké části tím, že neustále věnujeme pozornost a investice moderním výukovým metodám. Používáme učebny vybavené současnou technikou, která umožní promítání instruktážních filmů a prezentací. Vaše hodiny školení i jízd si můžete rezervovat v našem on-line rezervačním systému a testy lze zkoušet na těchto webových stránkách.

W

Nová auta s klimatizací

Být moderní autoškolou znamená i pravidelnou obnovu autoparku – můžeme vám garantovat, že jízdy nebudete absolvovat ve voze starším pěti let . Výcviková vozidla jsou pro parné dny letních měsíců vybaveny klimatizací. Dbáme i na vizuální tvář – naše vozidla nemůžete přehlédnout – všechny jsou vyvedeny v nezaměnitelných barvách!

W

Bonus 400 Kč pro vás

Na část kurzu si dokonce můžete vydělat sami! Nově je tu možnost si rozpočet ještě vylepšit tím, že s sebou přivedete nějakého dalšího zájemce a ten, pokud si u nás některý z kurzů zakoupí, získá pro vás bonus 400 Kč! Přiveďte celou třídu min. 16ti spolužáků a získejte řidičak zdarma!

Máte dotaz?

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na čísle 777 302 276, na e-mail info@wyrwolova.cz

Nebo nám zašlete dotaz pomocí kontaktního formuláře.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Nástupní místa