Z provozních důvodů budou všechny naše provozovny ve dnech 1.7.–7.7.2024 uzavřeny

Řidičský průkaz

Auto (B)

Teorie v učebně i online

Teoretická výuka probíhá podle individuálního studijního plánu – na našich pobočkách i online, formou přednášek, instruktážních videí a testů. Teorie nad limit daný zákonem je pro vás neomezeně a zdarma. Výuka teorie probíhá na kterékoliv naší učebně. Učebny jsou pro vás otevřeny do večerních hodin. K teoretické výuce si můžete za zvýhodněnou cenu dokoupit aktuální učebnici autoškoly.

Co budete moci řídit?

 • motorová vozidla (s výjímkou motocyklů A1, A2, A) s největší hmotností do 3 500 kg a nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo:

 • a) o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg

 • b) o největší povolené hmotnosti převyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3 500 kg

 • vozidla zařazená do skupiny A1 s automatickou převodovkou

 • vozidla zařazená do skupiny B1, tedy i tříkolová vozidla zařazená do skupiny A1

Unikátní W.I.P. program

U nás může být W.I.P. elitou každý.

Pobočky

Po Praze máme 4 pobočky, prohlédněte si je.

Nástupní místa

Střídání žáků při praktické jízdě je na místech daných autoškolou. Individuálně je možné domluvit na jiném místě střídání.

Podmínky pro získání řidičského průkazu

 • věk minimálně 17 let
 • platná lékařská prohlídka
 • nelze mít zákaz řízení motorových vozidel nebo 12 bodů
 • bydliště na území ČR nebo studium v ČR alespoň 6 měsíců
 • úspěšně zvládnutý výcvik pro danou skupinu
 • úspěšná závěrečná zkouška v autoškole

Jízdy v nových vozech po Praze a okolí

Vaše jízdy budou probíhat v Praze a jejím okolí od pondělí do neděle v době od 6:30 – 21:30 hod. Výcvik probíhá v nových klimatizovaných vozidlech s manuální, nebo automatickou převodovkou. Pro vaši bezpečnost jsou velice dobře viditelná i z dálky.

Plánování jízdních hodin probíhá on-line z pohodlí vašeho domova, nebo na učebně.

Ke stažení

Výhodné balíčky

Neomezený trenažér
Neomezená teorie
Možnost automatické převodovky
Přednostní plánování jízd
Přednostní plánování zkoušek
Neomezený počet jízd zdarma
Neomezený počet zkoušek zdarma
Správní poplatek v ceně
Nutnost doložení potvrzení o studiu
Skupina
Popis
Cena
Přihláška
Dárek
B – manuál
Osobní automobil od 18 let nebo od 17 let (L17).
25 500,- Kč  
Přihláška
jako dárek
B – automat
Osobní automobil s automatickou převodovkou od 18 let nebo od 17 let (L17).
27 900,- Kč  
Přihláška
jako dárek

B automat na B manuál

Skupina
Popis
Cena
Přihláška
Dárek
B z Ba
Doplňková zkouška z B automat na B manuál.
7 500,- Kč  
Přihláška
jako dárek

Platba

Možnost platby ve dvou splátkách bez navýšení.

Minimální záloha 10 000,- Kč, druhá platba maximálně do 30 dnů od první splátky. Cena je konečná, zahrnuje kompletní výuku a výcvik včetně první závěrečné zkoušky a nezahrnuje správní poplatek magistrátu.

Klidní a zkušení instruktoři

Důkladně vás naučí všemu potřebnému pro řízení vozidla v provozu na pozemních komunikacích a dovedou až k závěrečné zkoušce. Výběr učitele dle vašeho přání. Střídání žáků při praktické jízdě je na místech daných autoškolou. Individuálně je možné domluvit se na jiném místě.

Závěrečná zkouška

První zkouška je v ceně výcviku (bez správního poplatku, který si žák hradí sám).

Proč zvolit naši autoškolu?

W

Opravdu individuální přístup

Testy, jízdy, řidičák, na shledanou! – tak vypadá scénář většiny autoškol. My na to jdeme jinak. S každým budoucím řidičem probíráme všechny kroky v tempu, které vám přizpůsobíme a nepřecházíme k další části výuky, dokud si klient i my nejsme jisti, že dané dovednosti a potřebné znalosti má dobře zažity. Tento individuální přístup nabízíme každému a těší nás, že tato metoda má u našich zákazníků velmi dobrou zpětnou vazbu.

W

Nejmodernější 3D trenažéry

Všichni naši žáci absolvují před vlastními jízdami v opravdovém automobilu ničím neomezené testovací jízdy na 3D trenažérech. Do reálného provozu se tak dostanete již se zkušenostmi, které se v podstatě rovnají praktickým dovednostem, protože současná 3D technologie umožnuje simulaci běžných i náročnějších dopravních situací a teprve když si vy a váš instruktor jste jisti, že jste je na trenažérech zvládli, vyrážíte na opravdové jízdy do provozu.

W

Naše ceny přebíjí konkurenci

Rovněž naše cenová politika se snaží přizpůsobit možnostem našich klientů – ceny se snažíme držet na přijatelné úrovni a dostupné pro každého. Kromě jednorázového zaplacení kurzu nabízíme rovněž možnost zakoupení kurzu na splátky.

W

Moderní autoškola s tradicí

To, že působíme na trhu již 25 let, je dáno z velké části tím, že neustále věnujeme pozornost a investice moderním výukovým metodám. Používáme učebny vybavené současnou technikou, která umožní promítání instruktážních filmů a prezentací. Vaše hodiny školení i jízd si můžete rezervovat v našem on-line rezervačním systému a testy lze zkoušet na těchto webových stránkách.

W

Nová auta s klimatizací

Být moderní autoškolou znamená i pravidelnou obnovu autoparku – můžeme vám garantovat, že jízdy nebudete absolvovat ve voze starším pěti let . Výcviková vozidla jsou pro parné dny letních měsíců vybaveny klimatizací. Dbáme i na vizuální tvář – naše vozidla nemůžete přehlédnout – všechny jsou vyvedeny v nezaměnitelných barvách!

W

Bonus 400 Kč pro vás

Na část kurzu si dokonce můžete vydělat sami! Nově je tu možnost si rozpočet ještě vylepšit tím, že s sebou přivedete nějakého dalšího zájemce a ten, pokud si u nás některý z kurzů zakoupí, získá pro vás bonus 400 Kč! Přiveďte celou třídu min. 16ti spolužáků a získejte řidičak zdarma!

Podejte si přihlášku

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na čísle 775 775 275, na e-mail info@wyrwolova.cz

Nebo nám zašlete dotaz pomocí kontaktního formuláře.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Nástupní místa